Naše Malotraktory

TYPY MALOTRAKTORŮ

Nabízíme tři typy malotraktorů ve variantách Comfort a Excellent. Kabinové malotraktory Vega zajišťují obsluze komfortní provoz po celý rok i za nepříznivých podmínek. Vyznačují se velkým prostorem pro řidiče, pohodlnými sedačkami a účelovým uspořádáním ovladačů a přístrojového panelu. Široké využití malotraktorů s kabinou najde uplatnění ve všech odvětvích, jak v zemědělském provozu, komunální sféře, lesnictví, vinařství, sadech, školkách, dopravě a zvláště tam, kde je kladen důraz na celoroční provoz. Výhodou kloubouvých malotraktorů Winea je jejich vysoká manévrovatelnost, malý poloměr otáčení, úzký rozchod kol a šířka, která předurčuje traktor do vinic, ovocných sadů, zahrad a v živočišné výrobě pro stájové práce. Malotraktory s přední říditelnou nápravou Cabrio najdou uplatnění jak v zemědělkém provozu, komunální sféře, lesnictví, vinařství, sadech, školkách, dopravě a to především tam, kde je nutná stabilita soupravy a lepší držení stopy v řádku.

 

THREE TYPES OF COMPACT TRACTORS

We offer three types of compact tractors in Comfort and Excellent variants. Vega cab tractors ensure comfortable operation for the operator all year round, even in adverse conditions. Vega’s advantages are a large space for the driver, comfortable seats and a purposeful arrangement of controls and instrument panel. This type of tractor can be used in agriculture, the municipal sector, forestry, viticulture, orchards or transport. You can use it throughout year. The advantage of Winea articulated compact tractors is their high maneuverability, small turning radius, narrow wheelbase and width. Winea tractor can be used mainly in vineyards, orchards, gardens and in animal production for work in barn.Cabrio compact tractors with a front steering axle can be used in agriculture, municipal, forestry, viticulture, orchards or transport. These tractors are applicable for you if you need the stability of the set and better keeping track in a row, especially when you are working with front loaders, ditch mulchers or if you are working in the woods. 

 

 

ZNÁZORNĚNÍ ROZDÍLU POLOMĚRU OTÁČENÍ

TURNING RADIUS DIFFERENCES
 

 

JOYSTIKOVÉ OVLÁDÁNÍ

V případě užívání přídavného příslušenství lze výbavu malotraktoru doplnit o multifunkční joystick. Joystikové ovládání je vhodné při agregaci se všemi druhy přídavného zařízení firmy Šálek. Největší výhodu představuje  u ovládání čelního nadkladače, příkopového mulčovače a výkyvné sekce nožové. Pohybem joystiku do všech směrů lze ovládat až dva hydraulické okruhy zároveň. Joystick může být doplněn o tlačítko pro ovládání třetího hydraulického okruhu.

 

 
 
 
 
   • ovládání až 3 hydraulických okruhů

   • lepší ergonomie při práci s příslušenstvím

   • jednoduché ovládání

   • větší citlivost při manipulaci
Potřebujete technickou konzultaci?
Kontaktujte nás telefonicky nebo e-mailem.
Kontaktujte nás